MAXİ Kalimba

Maxi Kalimba 17 tuşlu Profesyonel bir kalimbadır. Özel deliksiz tasarımı ile çok daha ince çok daha ergonomiktir. Maxi Kalimbayı dünyaca ünlü Gecko firmasına şifalı Kafur ağacından ürettiriyoruz. C Tone 17 tuşlar mineral çelikten üretilmiştir ve tuşlar üzerinde harf ve sayı olarak nota isimleri yazılıdır.Mükemmel tasarımı ve ince işçilik sayesinde muazzam bir ses eşliğinde şifalı Kafur ağacının ferahlatıcı kokusu ile hem kulağınıza hem beyninize dokunacağız. Deliksiz ince tasarımı sayesinde çok daha ince ve çok daha ergonomik olan Maxi Kalimba 'yı 8 yaş ve üzeri herkes kullanabilir. Ben en iyisini istiyorum diyenler için özel olarak ürettik.


Neden Maxi Kalimba

Maxi Kalimba'nın kutusunu açar açmaz mis gibi kokan şifalı Kafur ağacının kokusunu hissedeceksiniz. İnternette Kafur ağacının faydalarını araştırsanız neden bu ağacı seçtiğimizi görecek ve şifalı bir ağaçtan yapılmış müzik aletine sahip olabileceksiniz.Hem de hiç nota bilgisi olmadan kutusuna koyduğumuz Nota Kitabımız ile hemen çalmaya başlayabilirsiniz.


Kutu İçeriği

Maxi Kalimba, Akort Çekici, Çanta, Temizleme Bezi,Renkli Yapışkan Etiketler, 40 Şarkının notaları olan Türkçe Kalimba Türkiye Nota Kitabı,İngilizce Nota Kitabı ve Kullanma Klavuzu
Galeri
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?