Gecko profesyonel müzik aletleri üreticisidir ve en iyi kalimba markası olarak bilinmektedir. Ağaçların en özel yerlerinden doğal ahşap,mükemmel işçilik ve en kaliteli malzemeler ile ürettiği kalimbaların kalitesi kendilerini kanıtlamıştır. Özgün tasarımlar ile kalimba müzik aletine ayrı bir hava katıp, kullandığı değişik ağaçlar ve tasarımlar ile hem kulağa hem kalplere hitap etmektedir. Türkiye için özel üretilen modellerde tuşlara notalar yazılmıştır.

Gecko K17CAP

Gecko K17CAP modeli Kafur ağacından üretilmiştir.Kafur ağacı şifalı ve kokulu bir ağaçtır.Tuşları normal kalimba tuşlarına göre daha geniştir böylece büyük parmakları olanlar için çalarken diğer tuşlara değme derdi olmaz.Türkiye 'ye özel C ton akort edilmiştir ve tuşların üzerine notalar yazılmıştır.Deliksiz tasarımı sayesinde berrak bir sese sahiptir.


Gecko K15CAP

Gecko Kalimba K15CAP modeli şifalı kafur ağacından üretilmiştir.Dokusu mat ve kokuludur.15 Tuşlu ve G tone akort edilmiştir.Tuşlar Mineral Çelikten üretilmiştir.Türkiye 'ye özel tuşların üzerine notalar yazılmıştır.


Gecko K17BA

Gecko Kalimba K17BA modeli bambu ağacından üretilmiştir.Cilalı parlak bir dokusu vardır.Tuşlar Mineral Çelikten üretilmiştir.Delikli tasarımı sayesinde ses ekolu çıkmaktadır.Türkiye 'ye özel C ton akort edilmiştir ve tuşların üzerine notalar yazılmıştır.


Gecko K17CA

Gecko Kalimba K17CA modeli şifalı kafur ağacından üretilmiştir.Dokusu mat ve kokuludur.Ön tarafında Gecko Kalimba yazısı yoktur.Tuşlar Mineral Çelikten üretilmiştir.Delikli tasarımı sayesinde ses ekolu çıkmaktadır.Türkiye 'ye özel C ton akort edilmiştir ve tuşların üzerine notalar yazılmıştır.


Gecko K17MC-S

Gecko Kalimba K17MC-S modeli özel kıvırcık akçaağaçtan üretilmiştir.Dokusu cilalı ve çift renktir.Tuşlar Mineral Çelikten üretilmiştir.Delikli tasarımı sayesinde ses ekolu çıkmaktadır.C ton akort edilmiştir ve tuşların üzerine notalar yazılmıştır.


Gecko K17MA

Gecko Kalimba K17MA modeli özel maun ağacının en kaliteli yerinden üretilmiştir.Tuşlar Mineral Çelikten üretilmiştir ve  normal kalimba tuşlarına göre daha geniştir böylece büyük parmakları olanlar için çalarken diğer tuşlara değme derdi olmaz.Kasa tasarımı diğer modellere göre daha kalındır ses tonu da diğer modellere göre kalındır.C ton akort edilmiştir ve tuşların üzerine notalar yazılmıştır.


Gecko K17B Renkli Seri

Gecko Kalimba K17B Serisi Huş ağacından üretilmiştir.Doku olarak pürüzsüz bir dokusu vardır.Tuşlar Mineral Çelikten üretilmiştir.Türkiye 'ye özel C ton akort edilmiştir ve tuşların üzerine notalar yazılmıştır.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?